Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/share/pear/./templates/tmpl1//./templates/tmpl1/index.tpl.html) is not within the allowed path(s): (/home/html/vosp.sk:/home/clients/vosp.sk:/tmp:/usr/share/php:/usr/local/lib/php/pear:/hosting/vosp.sk) in /home/html/vosp.sk/public_html/smarty/core/core.get_include_path.php on line 34
VOSP s.r.o.

O spoločnosti

Spoločnosť VOSP, spol. s r.o. sa popri veľkoobchodnému predaju a distribúcii základných hygienických potrieb venuje aj výrobe a potlači obalov z papiera a plastových fólii.

Od vzniku spoločnosti, v roku 1992, sa spoločnosť aktívne prispôsobuje požiadavkám trhu a snaží sa poskytovať konkurenčné služby s využívaním najnovších technológií.

V súčasnosti spoločnosť VOSP, spol. s r.o. disponuje nainštalovaným flexotlačovým strojom s 8 farbami s tlačiteľnou plochou do 900mm.

Zákazníkov a ich potreby kladieme na prvé miesto. Individuálnou komunikáciu sa snažíme každému vyjsť maximálne v ústrety po všetkých stránkach.

Vďaka našej dlhoročnej spolupráci s množstvom dodávateľov v oblasti tlače, reklamy a marketingu postupne spúšťame projekt, vďaka ktorému si môžeme dovoliť našim zákazníkom ponúkať množstvo konkurenčných výhod, ktoré u nikoho nenájdu.

Sekundárnym cieľom tohto projektu je poskytnúť zákazníkom komplexnú starostlivosť predovšetkým v oblastiach tlače, reklamy, marketingu a všetkých oblastiach súvisiacich s týmto primárnym zameraním.