Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/share/pear/./templates/tmpl1//./templates/tmpl1/index.tpl.html) is not within the allowed path(s): (/home/html/vosp.sk:/home/clients/vosp.sk:/tmp:/usr/share/php:/usr/local/lib/php/pear:/hosting/vosp.sk) in /home/html/vosp.sk/public_html/smarty/core/core.get_include_path.php on line 34
VOSP s.r.o.

Konkurenčné výhody

V dnešnej dobe, kedy je ne trhu množstvo konkurenčných spoločností, si nadmieru ceníme každého nášho zákazníka a snažíme sa mu svojimi službami nielenže maximálne vyjsť v ústrety, ale našim cieľom je ponúknuť čosi viac, čo výrazne prispieva k upevneniu dobrých dlhotrvajúcich vzťahov.

Každému zákazníkovi sa snažíme poskytnúť individuálny prístup pri realizácii akejkoľvek objednávky. Flexibilne dokážeme vyhovieť aj pri menších zakázkach zabezpečením komplexných služieb (od pomoci s grafickými návrhmi, cez poradenstvo vo výbere najvhodnejšieho materiálu, až po dodávku potlačených materiálov k zákazníkovi).

Každému výrobcovi sa neraz vyskytne situácia, kedy bezodkladne potrebuje natlačené obaly, aby nemusel zastaviť svoju výrobu. V takomto prípade sme ochotní spraviť všetko preto, aby sme expresne zrealizovali a v požadovanom termíne dodali potrebné množstvá.

Ako vo všetkých rozhodujúcich kritériách, tak aj v tvorbe ceny vieme ponúknuť maximum, čo je v našich možnostiach. Každej vyrobenej zákazke predchádza obojstranná vzájomná dohoda. Pri cenotvorbe sa snažíme prihliadať na doterajšiu spoluprácu, no nemáme problém zvýhodniť ani nových zákazníkov (výrobcov), ktorí to v súčasnosti potrebujú asi najviac.