Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/share/pear/./templates/tmpl1//./templates/tmpl1/index.tpl.html) is not within the allowed path(s): (/home/html/vosp.sk:/home/clients/vosp.sk:/tmp:/usr/share/php:/usr/local/lib/php/pear:/hosting/vosp.sk) in /home/html/vosp.sk/public_html/smarty/core/core.get_include_path.php on line 34
VOSP s.r.o.

Materiály

BOPP

BOPP – Biaxiálne orientovaný polypropylén. Ide o propylén vyrábaný extrudovaním v dvoch smeroch, čo materiálu zaručuje pevnosť a priehľadnosť.

BOPP sa prevažne využíva ako obalový materiál v potravinárstve (balenie potravín). Je ľahko povrchovo upraviteľný čo zaručuje kvalitnú tlač a možnosť laminácie (kašírovania).

Široká ponuka BOPP materiálov umožňuje na výber rôzne šírky a povrchové prevedenia (transparentné, biele, perleťové a metalizované).


CAST PP

CAST PP - neorientovaný polypropylén. Materiál je odolný prepichu, klzký a prieťažný.

CAST PP je v potravinárstve (balenie potravín) vďaka svojim vlastnostiam v istých aplikáciách vhodnejší ako BOPP. Materiál je vhodný na výrobu vreciek na balenie pečiva a textilu a iných technických produktov. Aj pri nižších teplotách nestráca elasticitu a vyznačuje sa taktiež výbornými zvarmi. Ako BOPP, tak aj CAST PP je možné potláčať a laminovať (kašírovať).

Lamináciou (kašírovaním) BOPP a CAST PP získame kvalitný materiál na balenie prašných produktov s vysokou pevnosťou zvarov.

Ponuka CAST PP materiálov umožňuje na výber rôzne šírky a povrchové prevedenia (transparentné a metalizované).


Solotén

Solotén – papier vrstvený polymérmi. Solotén je určený na priemyselné balenie a na potravinárske balenie mrazených výrobkov. Materiál je vhodný aj na výrobu vriec a vrecúšok. Je ho možné potláčať a laminovať (kašírovať). Ponuka materiálu Solotén umožňuje na výber rôzne šírky roliek.


Kombinácie materiálov

Laminovacím zariadením (kašírkou) od spoločnosti Nordmeccanica dokážeme kašírovaním vyrobiť rôzne kombinácie jednotlivých materiálov individuálne podľa potreby charakteru balenia.