Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/share/pear/./templates/tmpl1//./templates/tmpl1/index.tpl.html) is not within the allowed path(s): (/home/html/vosp.sk:/home/clients/vosp.sk:/tmp:/usr/share/php:/usr/local/lib/php/pear:/hosting/vosp.sk) in /home/html/vosp.sk/public_html/smarty/core/core.get_include_path.php on line 34
VOSP s.r.o.

Zmluvná výroba

Jednou z preferovaných foriem spolupráce je možnosť stať sa našim zmluvným zákazníkom. Touto formou spolupráce sa snažíme nadviazať spoluprácu s firmami pôsobiacimi vo viacerých odvetviach:

1. Reklamné agentúry, ktoré chcú svojim zákazníkom ponúknuť komplexné riešenia a svoju ponuku obohatia o ponuku našej spoločnosti.
2. pre tlačiarne a výrobcov reklamy, ktoré chcú svojim klientom ponúknuť výrobu a potlač aj v oblasti, v ktorej nedokážu na svojich zariadeniach vyrábať produkty, ktoré dokážeme my

a hlavne pre

3. firmy (výrobcov), ktoré vyrábajú produkty akejkoľvek kategórie a potrebujú pre ne kvalitné obaly, na ktorých potlači sa nešetrí s farbami.


Ide predovšetkým o následovné firmy:

- potravinárska výroba
- mäsovýroby
- výrobcovia kŕmnych zmesí
- výrobcovia elektroniky
- výrobcovia hygienických potrieb a drogérie


V závislosti od druhu dohodnutej spolupráce a znej vyplývajúcich podmienok, môžu jednotliví zmluvní partneri získať aj množstvo výhod pri spolupráci s našou spoločnosťou.