O spoločnosti

Spoločnosť VOSP, spol. s r.o. sa popri veľkoobchodnému predaju a distribúcii základných hygienických potrieb venuje aj výrobe a potlači obalov z papiera a plastových fólii.

Od vzniku spoločnosti, v roku 1992, sa spoločnosť aktívne prispôsobuje požiadavkám trhu a snaží sa poskytovať konkurenčné služby s využívaním najnovších technológií.

V súčasnosti spoločnosť VOSP, spol. s r.o. disponuje nainštalovaným flexotlačovým strojom s 8 farbami s tlačiteľnou plochou do 900mm.

Zákazníkov a ich potreby kladieme na prvé miesto. Individuálnou komunikáciu sa snažíme každému vyjsť  maximálne v ústrety po všetkých stránkach.

Vďaka našej dlhoročnej spolupráci s množstvom dodávateľov v oblasti tlače, reklamy a marketingu postupne spúšťame projekt, vďaka ktorému si môžeme dovoliť našim zákazníkom ponúkať množstvo konkurenčných výhod, ktoré inde len tak zo dňa na deň nedostanú.

Sekundárnym cieľom tohto projektu je poskytnúť zákazníkom komplexnú starostlivosť predovšetkým v oblastiach tlače, reklamy, marketingu a všetkých oblastiach súvisiacich s týmto primárnym zameraním.

 

Top

Obráťte sa na nás. info@vosp.sk

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať!