Technológie a služby

Flexotlač

Flexotlač je moderný variant tlače z výšky. Charakteristickým základom je pružná tlačová forma, ktorá je potlačená nízkoviskóznou tlačovou farbou, ktorá pri kombinácii s dobre kalibrovaným strojom zaručuje veľmi dobrú kvalitu tlače.  Jej využitie je hlavne v obalovom priemysle. V závislosti od potlačaného materiálu ponúka flexotlač možnosť tlače až do 8 farieb.

Naša spoločnosť disponuje flexotlačovým strojom Soma Flex Mini, ktorý ponúka možnosť UV tlače v 8 farbách do šírky až 900 mm.  Potlačí materiál do hrúbky 1,64 mm.

Laminovacie zariedenie (kašírka)

Kašírovanie spočíva v tepelnom spojení niekoľkých vrstiev rovnakého alebo rôzneho materiálu. Využíva sa na vytvorenie ochrannej (povrchovej) vyrstvy, dekoratívnej vrstvy, prípadne na vytvorenie výsledného materiálu s lepšimi vlastnosťami.

Od roku 2011 sme v našej spoločnosti začali využívať laminovacie zariadenie (kašírku) Super Simplex SL od výrobcu Nordmeccanica. Pracovná šírka stroja umožnuje kašírovanie materiálov do šírky 1400 mm.

Sáčkovacie zariadenie

Od roku 2013 sme rozšírili našu ponuku aj o výrobu mikroténových vrecák a tašky, vrecák do odpadových košov, ochranných vrecák na oblečenie, o vrecká LDPE hrubé, tašky, fólie a iný doplnkový sortiment.

Výroba prebieha na stroji od spoločnosti ÖZ-MAK MAKINA.

Komplexné tlačiarenské, reklamné a marketingové služby

Vďaka našej dlhoročnej spolupráci s množstvom dodávateľov v oblasti tlače, reklamy a marketingu postupne spúšťame projekt, vďaka ktorému si môžeme dovoliť našim zákazníkom ponúkať množstvo konkurenčných výhod, ktoré inde len tak zo dňa na deň nedostanú.

Sekundárnym cieľom tohto projektu je poskytnúť zákazníkom komplexnú starostlivosť predovšetkým v oblastiach tlače, reklamy, marketingu a všetkých oblastiach súvisiacich s týmto primárnym zameraním.

Kompletná ponuka bude k dispozícii v najbližších dňoch

Top

Obráťte sa na nás. info@vosp.sk

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať!