Spolupráca

Jednou z preferovaných foriem spolupráce je možnosť stať sa našim zmluvným zákazníkom. Touto formou spolupráce sa snažíme nadviazať spoluprácu s firmami pôsobiacimi vo viacerých odvetviach:

1. Reklamné agentúry, ktoré chcú svojim zákazníkom ponúknuť komplexné riešenia a svoju ponuku obohatia o ponuku našej spoločnosti.
2. pre tlačiarne a výrobcov reklamy, ktoré chcú svojim klientom ponúknuť výrobu a potlač aj v oblasti, v ktorej nedokážu na svojich zariadeniach vyrábať produkty, ktoré dokážeme my

a hlavne pre

3. firmy (výrobcov), ktoré vyrábajú produkty akejkoľvek kategórie a potrebujú pre ne kvalitné obaly, na ktorých potlači sa nešetrí s farbami.

Ide predovšetkým o následovné firmy:

– potravinárska výroba
– mäsovýroby
– výrobcovia kŕmnych zmesí
– výrobcovia elektroniky
– výrobcovia hygienických potrieb a drogérie

V závislosti od druhu dohodnutej spolupráce a znej vyplývajúcich podmienok, môžu jednotliví zmluvní partneri získať aj množstvo výhod pri spolupráci s našou spoločnosťou.

Ak práve prezeráte naše stránky a nie ste výrobca, či reklamná agentúra, aj pre Vás máme možnosť finančne si prilepšiť.

Stačí, ak poznáte akúkoľvek spoločnosť, ktorá by mohla byť našim potencionálnym zákazníkom, neváhajte nás osloviť s tipom na daného zákazníka. Garantujeme Vám, že Vás pri následnému nadviazaniu spolupráce neobíjdeme, práve naopak, Vašu aktivitu patrične oceníme vopred dohodnutou odmenou.

 

Ste výrobná firma, či vlastníte reklamnú agentúru, prípadne tlačiarne a nemáte zariadenia, ktoré máme my?

Nenechajte sa odradiť tým, že ste pre nás nový zákazník. Keďže si ceníme každého nášho zákazníka a našim cieľom je nadviazanie čo najdlhšej možnej spolupráce, nechajte si naceniť položky, ktoré si dávate vyrábať u našej konkurencie. Nevylučujeme konkurenčné ceny v porovnaní s cenami, aké máte u fieriem, s ktorými momentálne spolupracujete.

Ak ste dodávateľom technológií, prípadne materiálov, ktoré sú pre nás dennodennou spotrebou, neváhajte nás osloviť so svojou ponukou.

Možno už od zajtra začneme odoberať práve od Vás.

Gratulujeme! Spravili ste prvý krok na ceste k Vášmu úspechu. Teraz Vám zostáva vyplniť dopytový formulár, na základe ktorého Vám vypracujeme našu ponuku. Spravíme všetko pre to, aby toto rozhodnutie prinieslo úsporu na Vašich nákladoch a prispelo ku skvalitneniu Vašich obalov, ktoré sa Vám postarajú o lepší predaj.

Ak sa nevyznáte v jednotlivých materiáloch, naši odborníci sú pripravení poradiť Vám k výberu toho najlepšieho riešenia pre Vás.